لینک کوتاه مطلب : https://www.harkoja.com/?p=1165
  • 58000814345951611470
  • parsi
  • www.harkoja.com

3و4 خوابه, فروش, فروش مسکونی 5.500.000 تومان متری - برج
135 متر 3 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركینگ  افزودن به علاقمندی چاپ

گروه مشاورین مسکن ذوالجلال @zoljalal

فروش یک واحد 135 متری

مجتمع مسکونی پارسیا

میدان ساحل رو به دریاچه چیتگر

3 خوابه

طبقات میانی

با امکانات فول

دید کامل دریاچه و جنگل

هر متر 5 میلیون و 500 هزار تومان

09121441618مشاور : آقای کربلایی

09121441618

مدیریت دفاتر ذوالجلال : آقای کربلایی

پروژه ی مجتمع مسکونی پارسیا با 888 واحد مسکونی شمال دریاچه ی چیتگر ، دومین پروژه بزرگ اتحادیه رساست که عملیات اجرایی آن در تابستان سال 85 آغاز شد و با اتمام آن در تابستان سال 90، واحدهای مربوطه طبق زمان بندی از پیش تعیین شده به مالکان آن تحویل شد.

دریاچه مصنوعی چیتگر

دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج‌فارس , دریاچه‌ای مصنوعی است که در شمال غرب تهران و در منطقه 22 شهرداری تهران واقع شده‌است.

مساحت دریاچه چیتگر 130 هکتار است و در مجاورت آن 120 هکتار مجموعه تفریحی نیز در پهنه خشکی ایجاد شده است. درياچه مصنوعی شهدای خلیج فارس در شمال پارک جنگلی چیتگر قرار گرفته و جنوب درياچه به آزاد راه تهران-کرج، شمال آن به بزرگراه همت، شرق آن به بزرگراه آزادگان می رسد و از غرب به بافت مسکونی منطقه 22 شهرداری تهران محدود می‌باشد.

دریاچه چیتگر

t3

حدود ۸۰ درصد از آب این دریاچه از محل آب رودخانه کن و مابقی از روان‌آب‌های حوزه میانی و سطحی منطقه تأمین می‌شود.

دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر به دلیل قرارگرفتن در مسیر بادهای غربی- شرقی تهران می‌توانند علاوه بر تلطیف هوا و بالا بردن رطوبت در سطح شهر تهران با استقرار کاربری‌های تفریحی – گردشگری مناسب سهم به سزایی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته باشد. این دریاچه همچنین علاوه بر ایجاد چشم اندازهای زیبا و منحصربه‌فرد می‌تواند سبب کاهش خطرات ناشی از سیلاب‌های فصلی و همچنین تغذیه سفره‌های آب زیرزمینی گردد.

امکانات تفریحی
محیطی زیبا و دلنشین برای گردشگران منطقه ای و فرا منطقه ای
چشم اندازهای زیبا و متنوع با توجه به عناصر عملکردی درونی و بیرونی دریاچه
جزاير تفريحی، جزاير حيات وحش، جزاير آموزشي ، اسکله قايقرانی، پارک آبی ، باشگاه ورزش هاي آبی، اسکله تفريحی، امکانات خدماتی رفاهی ، شهربازی و امکانات اقامتی از جمله امکانات تفریحی این مجموعه می‌باشد.
این مجموعه به دلیل مجاورت با پارک جنگلی چیتگر، پارک جنگلی لتمال کن، پارک ارم، محور چهار باغ، مجموعه ورزشی آزادی، شهر بازی هزار و یک شهر (تهران لند)، پردیس اسب سواری، آبشار البرز و روددره کن(بوستان جوانمردان )قابلیت مناسبی برای برطرف سازی نیازهای تفریحی – گردشگری شهروندان تهرانی دارد.

تأثیرات زیست محیطی
با توجه به موقعیت قرار گیری دریاچه و جهت باد غالب شهر تهران (شمال غرب – جنوب شرق) نقش دریاچه چیتگر در نفس گیری تلطیف هوا و بالا بردن رطوبت شهر تهران خصوصاً در منطقه غرب آن حائز اهمیت است.

تاثیرات مثبت در جهت ارتقاء شرایط اکولوژیکی منطقه
امکان استفاده از آب دریاچه برای تأمین بخشی از آب مورد نیاز آبیاری پارک چیتگر و فضای سبز حاشیه آن

ملك در نقشه

املاك مشابه